vi står klar
24 timer i døgnet

Det vigtigeste for os er en arbejdsplads med god trivsel og godt håndværk. Vi er altid klar til at byde nye ansigter velkommen.

Torben Hedegaard

Ejer & Direktør

Tlf. 76403510 / torben@hetek.dk

Dennis Kornmaaler

Personalechef

Tlf. 76403514 / dennis@hetek.dk

Rasmus
Meyer

Servicechef

Tlf. 76403513 / rasmus@hetek.dk

Kasper Kielstrup

Regnskabschef

Tlf. 76403516 / kasper@hetek.dk

Kim
Raun

Projektleder

Tlf. 76403518 / kim@hetek.dk

Frank Sørensen

Serviceleder

Tlf. 76403511 / frank@hetek.dk

Mads
Petersen

Serviceleder

Tlf. 76403512 / mads@hetek.dk

Kenneth Koefoed

Serviceleder Sikring

Tlf. 76403515 / kenneth@hetek.dk

HETEK A/S

Niels Finsensvej 9
7100 Vejle

info@hetek.dk
Tlf. 75 82 98 97